Şehitler Mahallesi, Gazi Cd no:115/A, 34522 Esenyurt/İstanbul
05384955020

Hakkımızda

ucretsiz wordpress tema

Hayallerinizi süsleyen rüya gibi bir gelinlikle dünya evine girmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız Mahidevran’ın kurucusu Nazan GÜNER 2013 yılından bugüne gelinlik sektöründe verdiği hizmetlerde öncü ve örnek olmayı hedefleyerek markamızı ileriye taşımıştır. Markamız dünya modasını takip edip kendi tarzıyla bütünleşerek harika tasarımlara imza atmayı başarmıştır.

Gelinlikler hayatta bir kez giyilecek özel kostümler olduğu için, gelinlerimizin tüm isteklerini gerçekleştiriyoruz. Tüm detaylarını tasarlayıp, ince işçilikle diktiğimiz özel tasarımlar üretiyoruz. Ayrıca son moda ve birbirinden güzel hazır modellerimize de mağazalarımızda bulunduruyor her kesim ve beden uygun seçenekler sunarak tüm zevklere hitap edebiliyoruz.

Firmamız gelinlikler haricinde; nişanlık, kınalık, kaftan, söz elbisesi, nikah elbisesi, abiye gibi özel günlerinin tercihi olan kostümlerin tasarımlarına da imzasını atıyor. Üstelik hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil, beraberinde gelinlerimize özel kuaför salonumuz var ve burada gelinlerimizin profesyonel makyaj, türban tasarımları ve saç tasarımları da yapılmaktadır. Nazan GÜNER imzası ile en özel günlerinize eşlik etmekten gurur duyarız.